ŞY
Soru Sahibi
28 Kasım 2014 19:55

sinir sıkışması

hocam benim sağ dizimin üstüne doğru bir karış mesafede his kaybı var.bir sene oldu...emg çekildi ve sinir sıkışması denildi..duyu sinirleri hasar görmüş...steroid enjeksiyon fizik tedavi, geçmezse ameliyat dediler..,ben fizik tedavi almadım...ameliyat da olmadım...öyle bir ağrı falan pek yapmıyor sadece his kaybı mevcut...hocam acaba ameliyat olmasam bu rahatsızlıktan dolay felç olma veya başka riski varmı...ne yapmamı onerirsiniz. ..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bu zaten his kaybı ama motor kayıp olursa Felç denilebilir. Iyi bir muayene ile karar vermek en doğrusu.

28 Kasım 2014 20:29