GS
Soru Sahibi
6 Nisan 2019 18:59

Sıkıntı hocam

Allah rızası için soruma cevap verin Hocam ben bundan 2 sene önce dışkı yaparken zorlanıyordum 2 3 defa parmak yardımıyla yaptım daha da yapmadım o günden sonra araştırma yaptım kabızlık gibi durumlarda yapılabiliyormuş bu durum ben memurluk sınavına girecem bi sorun olurmu diye korkuyorum çok takıntılı birisiyim Hocam nolursunuz cevap verin intar derecesine geldim Hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Eyup Yeldan
Genel Cerrahi

Hiç bir sorun yaşamazsın cnm kardeşim

6 Nisan 2019 19:50
GS
Soru Sahibi

Hocam allah razı olsun sizden sizlere çok dua ediyorum beni hayata kazandırdınız

9 Nisan 2019 20:21
Op. Dr. Eyup Yeldan
Genel Cerrahi

Teşekkür ederim.. sevgilerimle

18 Mayıs 2019 13:19