km
Soru Sahibi
30 Temmuz 2014 09:35

sık tuvalete cıkma ve karın agrısı

Hocam merhaba. Size sorum şöyle olacak. Ben sık sık tuvalete gidiyorum önceden böyle değildi durup dururken 3-4 dakikalik karin agrisi geliyor sonra geçiyor aynı şekilde bir şeyler yedik içtikten sonra da karın ağrilari oluyor 2-3 günde bir ishal görünüyor doktoro gittim doktor gastrit olabilir dedi protech diye bir ilaç verdi 15 gün kullan geçmezse yine gel dedi ilacı kullandim geçti 1 ay kadar karin agrisi falan olmadi şimdi tekrar başladı midemde sürekli gaz var günde sık sık karın agrisi yapiyor sizin önerileriniz nedir teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Cem Özcan
Dahiliye - İç Hastalıkları

merhaba. bu tür geçmeyen yakınmalarda mutlaka ileri tetkik yapmak gerekir. spastik kolon , gastrit gibi hastalıklar olabileceiği gibi başka mide ve barsak hastalıklarına da bğlı olabilir. bu açıdan tekrar doktorunuza kontrole gitmenizi öneririm. geçmiş olsun

31 Temmuz 2014 13:22