ao
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 13:39

sezeryan dogum sonrasi

Merhaba hocam temmuz 15 de 3. Kez sezeryan oldum ve bu dogumumdan sonra gectigimiz hafta sonu dikisimden kan geldi ve kendiliginden gecti ve dikislerimde agri var bu neden olabilir dikislerim acilmis olabilir mi ve ic dikisler patlar mi patlarsa ben anlayabilir miyim ic dikisler hakkinda bilgi verirmisiniz simdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ulun Uluğ
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dikişler ile ilgili bir sıkıntımız varsa muhakkak doktorunuza gösterin

13 Ağustos 2015 13:50