ÜŞ
Soru Sahibi
13 Ekim 2014 18:19

selam

iyi günler.30 yaşında bekarım.Cinselliği genelde günübirlik ve tanımadığım birdahada görüşme olanağı olmayan kız arkadaşlarla yaşamaya çalışııyorum.Normal konuştuğum hatta ilgi duyduğum hiç b ir kız arkadaşımla ilişkiye girmedim.Kız arkadaşlarım isteseler bilene ilişkiden kaçındım.Sebebide maalesef cinsel olganımın çok çok çok küçük olması. Ereksiyon hali 10 cm kadar . İnternette evet 10cm ile 19 cm normal olduğu yazıyor sizde normal diyeceksiniz belki ama normal değil işte. 9 cm küçük oluyorda 10 cm nasıl normal olabilirki. Üstelik bu güne kadar ilişkiye girdiğim tüm bayanlara soruğumda penisin büyüğü zevk verir dediler.Küçük göze bile hitap etmez o yüzden iç gıcıklamaya yetmez malesef diyorlar. Ben de bu yüzden hiç tanıdık bir kız arkadaşla ilişki yaşıyamıyorum ve de maalesef evlenemiyeceğim.Evlendiğimde karımın beni aldatmasından korkuyorum. Aldattığı içinde onu suçluyamamaktan korkuyorum. Estetik cerrhiye muayene oldum onlar sözde ameliyat ettiler 3 ay sonra 3-5 cm büyüyecek dediler.2 yıl geçtı 1 milim uzamadı. Kalınlaştırmak içinde penis derisi altına yağ enjekte ettiler oda homojen dağımadığından geri boşalttılar.Yani sizin anlıyacağınız benim sorunumum çözümü yook.Ben şimdi ne yapmalıyım.Yardım lütfen

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, Bahsettiğiniz konu beden algısı bozukluğu dediğimiz durumu içeriyor. Sorununuzun çözümü elbette var fakat bu penisinizi büyütmek değil. Fizyolojik olarak herkes birbirinden farklıdır. İnternet üzerinde yazılı birtakım bilgilerle kendinizi yönlendirmeyin derim. Yüzyüze görüşme yapmak isterseniz konu ile ilgili daha detaylı yardım etme şansı bulabilirim.

14 Ekim 2014 12:46
ÜŞ
Soru Sahibi

teşekkürler ilginize, yüz yüze görüşmek bende isterim ama ben Mersinde yaşıyorum.Bu yüzden baya bi zor.İnteraktif çalışmanız oluyormu yada interaktif faydalı olurmu bilmiyorum

14 Ekim 2014 13:31

Şehir dışında yaşayan danışanlarımız için telefon terapisi uygulamamız mevcut eğer düşünürseniz?

14 Ekim 2014 13:42