ym
Soru Sahibi
24 Nisan 2013 07:57

selam

hocam öncelikle merhaba ben uzun zamandır yaklaşık 10 yıldır benı rahatsız eden bir sorunumu anlatıcam.hocam ağzımda aç veya tok farketmiyor kötü bir koku var ben dişlerimin ve dilimin temizliğine çok dikat ederim son zamanlarda kokunun dil arkasından ağız boşluğunun orda olduğunu farketdim ağzımda genelde paslı bir tat ve ağız kuruluğu var hocam yanii bir sorunda bunu açık açık doktara gidip dile getirmekden de utanıyorum. o yüzden eğer bunun bir tedavisi varsa burssada oturuyorum sanırım sizde bursadasınız birgün muayenehanenize gelebilirim. selametle

1 cevap
Cevaplar (1)

ağız bakımına dikkat ettiğinizi söylediğinize göre sorun sistemik bir rahatsızlıktan olabilir.bu nedenle; ağız kuruluğu ve koku ,şeker hastalığı şüphesi doğurabilir.dahiliye uzmanına bir görünmenizi tavsiye edebilirim.bizede ağız içi bir sorun var mı diye muayene olmaya gelebilirsin.geçmiş olsun.

30 Nisan 2013 18:51