ÇE
Soru Sahibi
30 Ocak 2018 15:32

Sedasyon tedavi

İyi günler hocam kızım iki yaşında üç aylık ön dişleri çürümeye başladı fırcladıgımız halde çürükler artiyor ve azı dişlerine kadar ulaştı tedavi için agzını acmıyo hastenenizde kızıma sedasyonla tedavi yapmak mümkun mu acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Barbaros Çelebi Tür
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Kiziniza durumundan dolayı genel anestezi ile tedaviyi oneririm ancak uzman hekimleri tercih edin derim

4 Şubat 2018 13:11