ÖN
Soru Sahibi
11 Haziran 2011 14:29

sayın hocam,eşim 9mart ta dokuz eylül hast.nde 2002yılından kalma dizindeki

sayın hocam,eşim 9mart ta dokuz eylül hast.nde 2002yılından kalma dizindeki platinleri çıkarttı.daha sonraki kontrollerimizde kemik iltihabı olduğunu söylediler.kısacası bizi başından savarak ilçemiz devlet hast.deki öğrencisi olan başka bir ortopediste gönderdi.burada eşime 15gün damar yoluyla antibiyotik verdiler şimdide ağızdan almaya devam ediyor. ama hala ayağının üzerine basamıyor. ağrısı var.akıntısı durdu delik kapandı. biz çok mağdur olduk.bize bir yol gösterirseniz size minnettar oluruz.kemik iltihabı uzun mu sürer?nasıl kurtulacağız?teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erhan Sesli
Ortopedi ve Travmatoloji

antibiyotik tedaviniz devam etmeli, biraz uzun sürer

13 Haziran 2011 11:18