ÖA
Soru Sahibi
27 Mayıs 2011 12:08

sayın hocam.7 haftalık gebeyim.idrar tahlilimde bol bakteri.1-2 lokosit,3-4

sayın hocam.7 haftalık gebeyim.idrar tahlilimde bol bakteri.1-2 lokosit,3-4 eritrosit,bol amorf ürat ve 2-3 epitel görüldü.doktorum rovamycin tablet ve urocare saşe verdi.ilk üç ay gebelikte ilaç kullanmanın sakıncalı olduğunu biliyorum.gerçi kadın doğum uzamnı ilaçlarımı yazdı ama yine endişeliyim.sizce bu tahlil sonucuna göre bu ilaçları almalımıyım.bol bol da su içiyorum.cevabınızı bekliyorumçteşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Teksen Çamlıbel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sayın Ayla Özten Doktorunuzun yazdığı ilaçları kullanabilirsiniz .Bunlar gebeliğin herhangi bir zamanında güvenlidir.Bilginize

31 Mayıs 2011 13:28