KT
Soru Sahibi
9 Haziran 2011 14:15

Sayın doktorum ayak derisinde catlak ve deri kuruluğu olmamasına rağmen aya

Sayın doktorum ayak derisinde catlak ve deri kuruluğu olmamasına rağmen ayak topuğunda kaşınma oluyor neden olabilir acaba akşamları oluyor bu kaşınmalar uyurken rahatsız ediyor depitak ayak bakım kremi sürüyorum bir parça geçiyor ama gene kaşıntı geri dönüyor yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Tekir Bey, Merhaba, kaşınma daha çok deri kuruluğu nedeni ile olur, ama siz öyle bir durumun olmadığını söylüyorsunuz. Kuruluk dışında mantar şikayeti de kaşınma yapabilir ama mantar da daha çok ayak parmakları arasında meydana gelir. Cilt rahatsızlıklarında hastayı görmeden ilaç tavsiye etmek çok doğru olmaz. Bir hekime müracaat etmeniz sizin için en doğru davranış olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

9 Haziran 2011 23:12