YN
Soru Sahibi
1 Ocak 2018 12:12

Sarà hastligi

Ben sarà hastasıyım conwulex cr 500 levamax 1000 lik ilaç kulaniyorum nöbeti 15 20 günde bir oluyor olmadan önce hisediyorum o gün başağrısı kaygı oluyor bu durumdan kurtulmak için neyi oneriyorsunuz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Serkan Topçu
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

poliklinik kontrolu oneririm.eeg çekimi kan ilaç düzeyi ve bir takım sorulara verdiğiniz cevaplara göre ilaç dozu ayarlanabilir.

21 Ocak 2018 21:48