lb
Soru Sahibi
10 Ekim 2019 00:07

salamura balık

ben sardalyeyi tencerede buğulama yapıp yiyiyorum.birde salamura yapılabiliyor.salamura ile buğulama arasında fayda bakımından ne gibi farklılıklar var?salamura yapınca balıktaki omega 3/omega 6 yağ dengesi değişir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

En yararlı pişirme yöntemleri; buğulama, haşlama, fırın ve ızgaradır. Bunun disindaki pişirme yöntemlerini istemeyiz. Günlük olarak Akdeniz tipi beslenme ile tüm vitamin, mineral, karbonhidrat, protein, yağ gereksinimini ve uygun oranları karşılayabilirsiniz.

10 Ekim 2019 00:14