KE
Soru Sahibi
26 Temmuz 2021 22:16

Şah damar atması

Merhaba hocam. Benim 3aydan beri süregelen sadece sağ şakağımda 3-4saniye süren damar titremesi damar atması gibi bir rahatsızlığım var. Geçer diyorum ama hergun bu durumu yaşıyorum. Tansiyonum ben kendimi bildim bileli; 9/5, 8/5, 9/6 şeklinde çıkıyor. En iyi tansiyonum 10/6, o da nadiren .. Kendimi hep yorgun halsiz hissediyorum. başağrısı yok.Merdiven çıkarken yokuş çıkarken artık daha çabuk yoruluyorum ve çarpıntim çok oluyor gün boyu. Hocam bu neden olabilir. ne yapmalıyım. 3ay öncesine kadar böyle bir sorunum hiç yoktu. Ve kendimi daha dinç hissediyordum. Ayağım, Bilek damarlarim çok şişiyor. Genel olarak damarlarla alakalı bir sorun olabilir mi. Teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Aydemir Koçarslan
Kalp Damar Cerrahisi

Çarsamba günü öğleden sonra polikliniğe muayene olmaya gelin. Daha önce yapılmış tahlil varsa getirin.

26 Temmuz 2021 23:06
KE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam dediğiniz güne randevuyu aldım

27 Temmuz 2021 08:44
Doç. Dr. Aydemir Koçarslan
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun

30 Temmuz 2021 11:17