Ya
Soru Sahibi
11 Mayıs 2022 08:20

Sağ şakak ağrısı

Merhaba Hocam sağ şakak ağrısı ve damar atması şikayetiyle çekilen tomografi sonucumda *Kontrastsiz olarak degerlendirilebildigi kadariyla intrakranial YKL, subaraknoid ? parankimal yada dural komsulukta hemorajik dansite izlenmemis, subaraknoid - ventrikuler sistemde patolojik genisleme saptanmamistir. Ayıca yüksek çıkan kan sonuçlarım Wbc 10.6, Lym# 4.19, Mono# 0.5 Ağrım ve damar atma hala devam ediyor önemli bir şey varmı teşekkürler.

6 cevap
Cevaplar (6)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Mutlaka filmlerin kendisini incelemek gerekiyor. Ona göre karar verelim. Bana kargo ile yollayın ben bakıp sizi bilgilendireceğim. *** *** ** 09 Vesile hanım ile adres konusunu konuşabilirsiniz

11 Mayıs 2022 23:51
Ya
Soru Sahibi

Hocam ilginiz için çok ama çok teşekkür ederim mail olarak atabilirsem olur mu

11 Mayıs 2022 23:56
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

onurkul@hotmail.com

12 Mayıs 2022 07:44
Ya
Soru Sahibi

Hocam size mr sonuçlarını bugün mail olarak attım ulaştımı acaba ?teşekkürler

12 Mayıs 2022 21:43
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Gelenlere baktım, cevap yazdım. Eğer sizden gelmediyse bilemwdim.

13 Mayıs 2022 15:18
Ya
Soru Sahibi

Bana gelmedi hocam tekrar mail attım inşallah gelir teşekkürler

13 Mayıs 2022 15:47
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ok.

15 Mayıs 2022 14:23
Ya
Soru Sahibi

Hocam sizi son kez rahatsız ediyorum kusura bakmayın mailde sorun var sanırım gelmiyor size burdan yazdığım tomografi sonucuna göre bir şey olup olmadığını söyleyebilir misiniz çok merak ediyorum teşekkürler

15 Mayıs 2022 22:41
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Rapora göre değerlendirmek gerekirse ciddi bir durum yok. Ağrı ve şakak atması devam ediyor ise Nöroloji uzmanı değerlendirmeli.

16 Mayıs 2022 05:52
Ya
Soru Sahibi

Teşekkür ederim kolay gelsin

16 Mayıs 2022 08:55
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ok. Şimdiden geçmiş olsun

16 Mayıs 2022 10:52