sh
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 00:23

Sağ kulakÖnü

Merhaba hocam ben 1.5 sene once anksıyete panık bozukluk teshısı aldım lakın 5 aydır sag kulagımla ılgılı Sıkıntılar oldu kbb çıktım norolojı hersey temiz .. Başlarda kulağıma elımı sokardım Sankı ıcınde kelebek kanat çırpıyor gibi his olurdu daha sonra bu çenemı oynattıkca ıcı kütür kütür sesler oldu sanki böyle ıkı sey Yapışıyormuş oynatınca vıcık vıcık ayrılıyor gibi bi his şimdi ise sürekli ağzımı açtığım an bıle sesler gelıyor sag taraftan kulak mememın altı ıse kütür kütür oluyor ses gelıyor bu neden hocam bılgı verır mısınız bereye gıtmem gereklı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yücel Yılmaz
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Söz ettiğiniz problem çene eklemi problemidir. Probleminin şiddeti ancak klinik tecrübesi olan ve radyolojik tecrübesi olan kişiler tarafından konuşabilir. Bu yüzden, bir diş protez uzmanı, bir ortodonti uzmanı veya bir çene cerrahi uzmanının görmesini öneririm. İlk yapışacak şeyler arasında onlardan birinin önereceği egzersizleri yerine getirmek, neden olan faktörü ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Saygılarımla...

13 Ağustos 2015 02:50