EM
Soru Sahibi
29 Haziran 2021 18:31

Sağ camda 5 derecelik aks'ta kayma var

Merhabalar benim sağ gözümde 2.50 sol gözümde 3 numara astigmat var. 1 haftadır yeni camları takıyorum, fakat sağ gözümde hafif bir bulaniklik ve sol cama göre hafif bir farklılık var. Başka Gözlükçüde tekrar kontrol ettirdim sağ camda 5 derecelik aks'ta kayma varmış. Acaba sağ camı değiştirmelimiyim yoksa bu şekilde devam etsem alışırmıyım? Gözümü daha çok bozarmıyım? Cevaplarsaniz mutlu olurum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Oya Dönmez
Göz Hastalıkları

Merhabalar 10 derecelik farka kadar tolere edilebilir, alısabileceginizi dusunuyorum Sevgiler

29 Haziran 2021 19:27