UZ
Soru Sahibi
18 Kasım 2020 20:25

Safra kesesi sorunu

Hocam merhaba; Karnıma ve sırtıma aniden giren bir sancıyla doktora gittim ve safra kesemde taş ve çamur olduğunu öğrendim doktorum ameliyat önerdi ama hem korkuyorum hemde bebegim oldugu için olmak istemiyorum ameliyattan baska da çare yok dediler ve ilac kullaniyorum sizce ne yapmalıyım? İlaçla nereye kadar devam edebilirim? Hocam kafam allak bullak ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edin 🤦‍♀️🙏

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sadık Eryılmaz
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Ameliyat olmanızı öneriyorum İltihap atakları geçirirseniz durum kötüleşebilir Geçmiş olsun

21 Kasım 2020 17:50