AA
Soru Sahibi
12 Şubat 2022 19:25

Saç Dökülmesi

Merhaba hocam, saçlarım fazla dökülüyor. Saçımın yan taraflarından ve üst tarafdan ince uzun açıklık var. Önereceğiniz bir krem veya şampuan var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, bu şikayetlerinizi sadece bir şampuan ya da kremle düzeltmek maalesef mümkün olmayabilir. Bu durumda dökülmenin tipini belirlemek, altta yatan bir tablo var mı onu tespit etmek gerekir. Saçlar muayene edilmeden ve gerekli bazı kan tetkikleri yapılmadan bir şey söylemek zor.

14 Şubat 2022 15:06