kd
Soru Sahibi
24 Eylül 2018 18:50

Saç diplerim aciyor

Merabalar doktor bey ben 19 yasindayim adim didem benim şikayetim 1 yil once cok zayiflamistim sinir sitresten dolayi sonra bu nedenlerden dolayi saclarim dokuldu avuc avuç dokuluyodu ben bu durumu fazla umursamadim uzerinden zaman gectikce saclarimin aralarinin acildigini gordum cevrem tarafindan saclarin cok azalmis gibi yorumlar aldim sonradan bu konuyu takmaya basladim zaten suanda saclarimi topladigimda sac derim cok agiriyo sac diplerim cok aciyo ne acikkende aciyo ama o kadar degil bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevirim simdiden cok tesekur ederim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hilmi Söyler
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle bütün rutin tetkikleriniz yapılmalı. Hormonal bir nedeni olabilir,Vitamin eksiklikleri,kansızlık vs herhangi, bir şey buna neden olabilir.

7 Ekim 2018 10:34