CE
Soru Sahibi
21 Mart 2018 16:02

Risperdal kandan sıfırlanma

0.5 miligram risperdal bırakıldığından kaç gün sonra kanda sıfırlanır yoksunluk etkileri kaç gün ya da hafta içerisinde geçer

1 cevap
Cevaplar (1)

Risperdal, bırakıldığında yoksunluk sendromu yapmaz. Yarılanma ömrü 3 saattir. Tam sıfırlanmasını yarı ömrün 5 ile çarparak buluruz. Aktif metabolitleri ile 9-10saattir yani 40 -50saat. Ama bu rakamlar kişiden kişiye farklılık gösterir. Doktrunuza başvurmanızı tavsiye ederim

1 Haziran 2018 17:27