ge
Soru Sahibi
10 Ekim 2021 20:03

Reglken mastürbasyon

Merhaba Kutay hocam ben3 ay önce reglin 2. Gününde mastürbasyon yaptım (sürtünerek)yaptıktan sonra çok kötü oldu kanamam azaldı şu an ovülasyon dönemimdeyim,sol kasığımda ağrı var ve vajinam kötü kokuyor 3 ay geçmesine rağmen.Ne olabilir enfeksiyon mu kaptım yumurtalıklara zarar mı verdim acaba? Şu an reglim düzenli ama kötü koku ve ağrı var bir de idrarımı tam boşaltamıyorum lütfen yardımcı olun hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Psikolojik sorunlarınız var. Yazdıklarınızın hiç birisi ile adetli masturbasyonun uzaktan yakından alakası yok. Sadece bilgilenmeye ihtiyacınız var. Daha çok bilgilenmek için www.drkutaybiberoglu.com, doktorsitesi / facebook / instagram / youtube biberoglu linklerinde bulacağınız video ve makalelere (CİNSELLİK) ulaşabilirsiniz. Üç bölümü de ezberleyin.

12 Ekim 2021 20:27
ge
Soru Sahibi

Ama hocam sol kasıkta ağrı sümüksü şeffaf renkte kötü kokulu akıntı bel ağrısı idrar yaparken ağrı bunlar psikolojik mi? Hepsi o günden sonra oldu belirtilerim pelvik iltihabını gösteriyor ama siz şurda yazdığım iki satırlık belirti metninden “psikolojik sorunlarınız var” diyorsunuz doktorların sıkışınca kullandığı argüman herhalde

14 Ekim 2021 00:04
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Psikolojik olarak çok sağlıklısınız. Tek sorununuz google doktorluğu yapmak ve ilişkisiz olayların tümünü bir olayla ilişkilendirmek.

14 Ekim 2021 18:41