tm
Soru Sahibi
15 Kasım 2020 00:12

Reflü mide hastalıkları ritim bozukluğu

merhaba doktor bey reflü ve mide şikayetlerim yemek sonrası ritim bozukluğu yapıyor 2-3 saat boyunca hızlanma oturup kalkarken tekleme merdiven cıkarken felan.Ancak açken böyle bir sorun olmamaktadır.Bunun kardiyolojik bir tedavisi varmıdır? ne yapılabilir lütfen yardım edin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun öncellikle sizin çarpıntınızı dökümante etmek lazım , 24 saatlık ritim holter takmak lazım , aynı zamanda tiroid hormonlarınıza bakmak lazım .. bir kardiyoloji kliniğine başvurmanız doğru olur

28 Aralık 2020 21:01