EY
Soru Sahibi
28 Aralık 2020 20:49

Bikuspid aort askerlik

Hocam merhabalar bikuspid aort rahatsızlıgım var 1 hafta önce ağır yükler taşıyarak merdiven cıktm ve inanılmaz derecede terleyip nefes nefese kalmaya basladım midem bulandı kustum ve ardından başım dönmeye başladı . 10 dk geçtikten sonra kendime geldim bunun sebebi bikuspid aort mudur hocam ve ayrıca askerligim yaklaşıyor askerlige engelmidir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Gecmis olsun , eko ile bakmak lazim , kapakta darlık varmı diye , ve askerlik için engel diye biliyorum..

28 Aralık 2020 20:52