EO
Soru Sahibi
18 Şubat 2018 10:32

Prostatit pudendal sinir sıkışması

Sayın hocam yaş 42 boy 180 kilo 95 bundan yaklaşık 4 aydır Penis ucunda yanma idrar yapma hissi ayaklarımda üşüme hissi (ilk başta sağ böbrek tarafında 10 gün kadar süren bir ağrı sızı gibi şikayet üzerine üroloji doktoruna gittim.) Bu 4 ayda Iki tane üroloji doktoruna gittim ultrason mr İdrar tahlili kan tahlili CRP idrarda üreme tahlillerin hepsi temiz çıktı. Iltihap ve bakteri anlamında hiçbir şey çıkmadı. Bana non bakteriyel kronik prostatit teşhisi konuldu ve 6 kutu antibiyotik içtim . Prostakaps kullanıyorum. yakınmalarım biraz azalmakla (yüzde 50 azaldı)birlikte devam ediyor. Bu kesinlikle kronik prostatit mi hala emin değilim. Benim aklıma takılan 8 ay önce sağ kalça üzerine düşmüştüm kaldırımın köşesine çarptım. Herhangi bir sorun olmadı ama 10 gün kadar morluk oldu geçti. Bu travma dan sonra bu bendeki sorun pudendal sinir sıkışması olabilir mi. Ayrıca pudendal sinir sıkışmasının medikal tedavisi veya egzersizleri var mı Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

onur bey bu şikayetleriniz Kronik prostatitle uyuyor. pudental sinir şıkışmasına nasıl aklınıza geldi bilmiyorum fakat bu sinir penis sertleşmesinin sağlayan sinirdir, eğer bunla ilgili bir şikayetini z yoksa ilişkisi olacağını düşünmüyorum

28 Şubat 2018 15:35