29 Mart 2018 13:11

prostat ütrikül kisti

hocam idrarda yanma yapamama şikayetiyle gittim doktora ultrosyon çekildi 12mm lik ütrikül kist prostat üretra komşuluğunda ve prostatit teshişi koydu doktor sistoskopi yapacağını söyledi sonrada ameliyat dedi hocam ben askerdeyim teskereme çok var soğuk beni dahada kötü yapıyor ve ayrıca geceleri altımı ıslattığım oluyor ameliyat olursam çocuk olmama riski varmış napıcam hocam ben yardımcı olun yaşım 20

2 cevap
Cevaplar (2)

Ameliyat çok özel durumlarda, hiç idrar yapamazsanız gerekir. Şimdilik ameliyat olmanızı önermem. Üroloji uzmanı muayene neticesine göre ilaç tedavisi verebilir.

29 Mart 2018 15:10
Soru Sahibi

hocam idrar yapmakta zorlanıyorum zaten heyete cıkıcam bide ne yaparlar bana

30 Mart 2018 04:41

Muayene yapmadan, bazı tahlillerinizi görmeden yorum yapmam doğru olmaz.

30 Mart 2018 15:16