YR
Soru Sahibi
11 Mayıs 2019 09:53

Prostat kanseri suphesi

Doku Sonuç: Bening: Hayır Malign: Hayır Şüpheli Malign: Hayır Makroskopi: 1-Sağ lob apeks: 1 cm uzunluğunda 1 adet doku parçası. TİA 1P 1B  2-Sağ lob midgland: 0,6 cm uzunluğunda 1 adet doku parçası. TİA 1P 1B  3-Sağ lob lateral:Büyüğü 0,4 cm küçüğü 0,3 cm uzunluğunda 2 adet doku parçası. TİA 2P 1B  4-Sağ lob farlateral: 5 cm uzunluğunda 1 adet doku parçası. TİA 1P 1B  Merhaba hocam babamin sonuclari icin yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Raporda benign, malign hayır malign vs ne yazdığı belli değil. Ürolojiye muayene olmalısınız

22 Mayıs 2019 13:06