kV
Soru Sahibi
27 Ocak 2019 23:23

Prostat kanseri

Hocam iyi akşamlar babam prostat kanseri den açık ameliyat oldu 18 ay oldu hala düzelme yok sancı var idrar kacirma var iktidar sizlik var bilgilendirme yaparsanız sevinirim olmadı birde siz muayene edebilirsiniz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Veysel bey, Geçmiş olsun. Prostat kanseri ameliyatlarında 3. aydan itibaren idrar kaçırma durumunun düzelmesi gerekir. Hala düzelme olmadı ise muayene etmem gerekir. Kaçırma şiddeti fazla ise ameliyat gerekebilir. iktidarsızlık için de başka faktörler var mı diye bakmak gerekir. Muayenede her iki duruma da bakılır. *** *** ** nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

6 Şubat 2019 10:34