4 Mart 2017 11:47

Prostat kanseri

İyi günler Hocam, babam 78 yaşında prostat kanseri , skor 6, timor prostat icinde, kemik taraması ve tomografi temiz çıktı doktor önce ameliyat demişti kemikler temiz çıkınca radyoterapi öneriyor ameliyata gerek yok diyor.Ama kararı bize bırakıyor. Ne yapacağımıza karar veremedik siz ne önerirsiniz. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

oncelıkle 4 - ıle 6 ay sure ıle hormon blokaj tedavısı olacak ondan sonra radyoterapı olması uygundu hucrelerın oncelıkle bu tedvı ıle zayıflatıplıp sonra ışın ıle parcalanması uygundur amelıyat olma yaşı geçmiş bu gunku teknolojı ıl e onu 15 yıl hastalıksız yaşatılabılıyor başka sebeplerden yaşamı rısk altına gırıyor

6 Mart 2017 07:53