TB
Soru Sahibi
3 Aralık 2020 11:20

Prostat buyumesi

buyumesi Hocam saygilar bazi drlar buskopan gibi antikolinerjik ilaclarin prostat buyumesi ilaci icenin bunlari kullanmamasi lazim diyor degerli gorusunuzu almak isterim ayrica cardura4mg tansiyonu fazla indirirm ayrica bana dr urispas jap verdi bu ilaci kullanabilirmiyim mesaneyi kasarmi tecrubeli bir uzman olarak prostat icin oneriniz yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)

Prostat tıkanıklığı yaşayan hastaların baskıdan urispas kullanması uygun değildir. Prostat şikayeti az ise doktor kontrolünde verilebilir Selamlar

4 Aralık 2020 11:05