KG
Soru Sahibi
20 Ağustos 2017 12:29

problemi dişler

Mrb doktor bey kızım 8 yaşında Ağzında iki çürük diş ve iki tane üst üste çıkmış diş var ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Barbaros Çelebi Tür
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

8 yasindaki bir hastada çürük dişler durumları iyi ise tedavi edilmeli ayrıca üst üste çıkan dislerinde durumları değerlendirilip gerekirse düzeltilmesi için bir tedavi uygulanabilir

11 Eylül 2017 22:14