AA
Soru Sahibi
28 Eylül 2017 07:44

Probiyotik kullanimi

Merhaba hocam.oglum 9 yasinda alerjik astim hastasi.benimde depresyon migren gibi bicok rahatsizligim var.probiyotik kullanmak istiyorum ogluma ve bana.en iyisi hangisi.ne kullanmamizi onerirsiniz.forever living yeterli olurmu.biokult .klaire labs bisuru marka duydum ama hangisi iyi bilmiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Şeyda Kara
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba NT biotic Pro probiyotik Klasiğe labs Bunlardan birini tercih edebilirsiniz...

29 Eylül 2017 16:10