ÖA
Soru Sahibi
24 Eylül 2020 18:28

Porselen diş sökülmesi işkence mi böyle

Merhabalar benim alt üst dişlerin porselen yapıldı bundan 10 yıl evvel önce yaşım şuan 28 alt damakta sol taraftaki porselen kalktı ve alttaki bulunan dişler erimiş buna bağlı olarak tekrar yapılması işin alt on dişleri sokecegiz tekrar biseyler yapılacak dedi doktorum özel bı klinik ve asıl sorun 2 gündür on dişleri sökmeye çalışıyor ama sökülmüyor çok acı çekiyorum vurdurmali bı alet ile deniyor ertesi gün uyusturup denedi gene porselen sökülmesi işkence gibi bir durum ne yapmam lazım bilgi verirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Şule BURHANOĞLU
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba geçmiş olsun öncelikle Eski kaplamaların çıkarılması zorlu bir süreç olmakla birlikte bazen kesilerek çıkarılması gerekir, hekiminiz size en doğru şekilde yardımcı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

5 Aralık 2020 23:59