KB
Soru Sahibi
28 Nisan 2018 14:20

Pişik

Hocam kızım 25 günlük ve birden pişik oldu 3 gündür çok fena halde kızarık ve kabarık pütür pütür bir halde birden bire ne oldu anlamadım ıslak mendilimizde sadece pamuk ve su ile yapılan yenidoğanlardan. Altını her açtığımda mutlaka kremliyorum ama yinede pişik oldu önleyemedim önerebileceğiniz bir ilaç ya da yöntem varmı hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ferhat Çatal
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Pişiğin nedeni, mantar enfeksiyonu var mı bunları değerlendirip ona göre krem vermek gerekir. Geçmiş olsun

29 Nisan 2018 00:01