8 Temmuz 2017 14:50

peyronie plağı pevil renkli dopler usg çekimi hk

hocam kolay gelsin,Yaşım 51 yaklaşık altı aydır penisimde penis eğriliği oluştu.G.M.K. devlet hastanesinde üroloğa gittim renkli pevil drop çekilmemi istedi.Bu filmi çekimi ve sonucu ne kadar sürde sonuçlanıyor ve çekim ücreti ne kadardır.yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun Peyronie plağı peniste oluşan kireçlenmedir Bunun için penil ultrason ve doppler gerekir Doppler işlemi penise insülin iğnesi ile yapılan peniste sertleşmeye neden olan ilaç sonrası inceleme işlemidir. Penisteki kan akımına bakılır. Bu arada Peyronie plağı gibi başka rahatsızlıklar var ise onlar da incelenir. İşlem ortalama 20-30 dk sürer. İşlem sonrası raporu hemen 5 dk içerisinde vermekteyim. Ancak ben 5 ay kadar Ankara dışında olacağım. Aralık ayı gibi Ankara'ya döneceğim. Bu yüzden siZe şu anda işlem açısından yardımcı olmam mümkün değil, üzgünüm. Allah acil şifalar versin Eğer sorununuzu aralık ayına kadar hala çözemezseniz yeniden iletişime geçelim.

9 Temmuz 2017 12:32