15 Mart 2019 14:36

Periton karsinomatozis

Merhaba annem 2017de over ca ameliyat oldu. Hipec uygulandı. Bu güne kadar da kemoterapileri devam etti. Şuan periton karsinomatozis hastanede yatıyor. Terminal evre de diyorlar bişey yiyemiyor damardan besleniyor. Tedavisi yok diyorlar pes etmek istemiyorum şuan bilinci yerinde kalkıp yürüyebiliyor yardımcı olabilecek bir doktor arıyorum. Lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Esra GÜMÜŞTEPE
Radyasyon Onkolojisi

TIbbı Onkoloji veya jinekolojik kanserle ilgilenen bir merkeze başvurmanızı öneririm. Hastayı detaylı incelemek gerekir Över ca maalesef agresif ilerleyen bir tip. Geçmiş olsun

20 Mart 2019 09:05