DY
Soru Sahibi
5 Mayıs 2021 02:40

Perianal Apse Olabilir Mi??

Merhaba Hocam. Benim şikayetim makat ile testisin tam ortası sağ tarafında şişlik var, bazı zamanlar şişlik küçük oluyor bazı zamanlarda yarim parmak uzunluğunda ceviz büyüklüğünde yakın oluyor ve şişliğin testis tarafına gelen üç kısmında parmak ucu kadar siyahi renk değişikliği ve kalem ucu kadar bir delik var genellikle günün her zamanı bu delikten hafif kanlı su geliyor bazende direk kan geliyor ve bazen orda küçük pıhtılaşma oluyor. Birde anüsün iç tarafında ağrı oluyor kalçanın bel bölgesine doğru ikisi aynı şikayet mıdır? Alt abdomen mr cekinecektim zaman olmadı yardımcı olursanız sevinirim. Kolay Gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tarif ettiğiniz şey fistüle benziyor. Ancak takdir edersiniz ki muayenenizi yapmadan ve tetkiklerinizi görmeden uzaktan yardımcı olmam mümkün değil. Bulunduğunuz yerde bir uzman doktora muayene olmanız iyi olur.

5 Mayıs 2021 11:47