DY
Soru Sahibi
6 Ekim 2021 19:01

Perforasyon ve deviasyon

Merhaba hocam. Burnumda septum perforasyon ve deviasyon var. Daha önce kemik eğriliğinden ameliyat olmuştum. Şuan da rahat nefes alamıyorum hep ağzımdan nefes alıyorum her hastane de bu ameliyatı yapmıyormuş. Sizin bulunduğunuz hastane yapıyor mu bu ameliyatı size randevu aldım geleceğim bilgi verir misiniz teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Barış İlke Çokay
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Hastanemizde septal perforasyon ameliyatı yapılmakta fakat muayene edip ameliyat endikasyonu var mı yok mu görmek gerekir, her perforasyon ameliyata uygun olmuyor. Geldiğinizde görüşmek üzere.

6 Ekim 2021 19:15