KE
Soru Sahibi
20 Ocak 2021 04:27

penisim sevgilimle ilişkiye girecek zaman sertleşmiyor mastürbasyon sırasında sertleşiyor

Hocam iyi günler 17 yaşındayım size bir sorum olacaktı değerli hocam penisim sevgilimin yanında ilişkiye girecemiz zaman sertleşmiyor ama mastürbasyon sırasında sertleşiyor ilişki de sertleşmesi için ne yapabiliriz hocam bunun sorunu nedir ne yapmamız gerekiyor hocam cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

emre bey bu psikolojik ED denir bir psikriatrisle veya ürologla görüşün

20 Ocak 2021 09:19