0B
Soru Sahibi
11 Temmuz 2021 13:35

Penis te iz

Hocam merhaba benim penisimde deri tüneli var sünnetten kalmış galiba dikişlerin geç erimesi sonucu ve biri önde biride frenulumun hemen sol altında boyle 0,3 cm kadar altı boş bunlara ne yapılmalı alınmalımı alınırsa zararı olurmu his kaybı gibi cinselliğe etkisi olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güngör Karagüzel
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sevgili Burak, yaşın itibarıyla bir erişkin üroloji uzmanından görüş alman uygundur. Ancak önemli bir sorun olmadığını söyleyebilirim. Geçmiş olsun.

11 Temmuz 2021 14:57