EH
Soru Sahibi
1 Temmuz 2021 09:21

Penis te iz

Hocam merhaba benim penisimde sünnette atılan dikişlerin geç erimesi sonucu oluşmuş 2 tane deri köprüsü var altı boş böyle tünel gibi biri frenulumun sol alt çaprazında 0,3 cm kadar bunlar alınmalımı alınmasının zararı varmıdır his kaybı gibi bir sorun yaparmı ne yapılmalı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Arıkan
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Bunların fonksiyonel olarak bir zararı yoktur. Psikolojik olarak rahatsızlık duyuyorsanız lokal anestezi ile düzeltilebilir. Ameliyat sonrası bir komplikasyon oluşmaz. Geçmiş olsun. A Arıkan

12 Temmuz 2021 08:51