KY
Soru Sahibi
24 Haziran 2021 00:07

Penis te iz

Merhaba benim penisim de 2 tane dikis tüneli var böyle havada kalmış altı boş biri önde digeri arkada sunneten kalmis. bunları aldırmalimiyim. Aslında aldırmak istiyorum ama korkuyorum Herhangi bir zarar olurmu his kaybı gibi özelliklözellikle his kaybı konusunda çok şüpheliyim. ve birde bunlar nasıl oluşdu sünnette eriyen iplik kullanilmiyormu detay öğrenmek istiyorum Lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)

yunus bey belirtiğiniz problemi tam anlamadın ancak sizi görürsem size yardımcı olabilirim

28 Haziran 2021 10:24