KH
Soru Sahibi
21 Nisan 2020 23:17

Penis Eğriliği

Penisimde ne zamandan beri bu durum var hatırlamıyorum ve şu an 15 yaşında erkeğim.Bildiğim kadarı ile penis cinsel ilişki için hazır hale geldiğinde düz bir sopa gibi olur ama benim penisim cinsellik hissettiğimde yani ereksiyon olduğunda normal olarak katılaşıyor ama eğri olarak katılaşıyor aşağı doğru eğri olarak.Sorunu bana tam anlamıyla açıklar mısınız ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Her penis ereksiyon sırasında düz değildir. Eğri de olabilir ve bu oran sanılanın aksine fazla kişide görülen normal bir durumdur. Penisin eğriliği ilişkiye giremeyecek kadar fazla olur ise ameliyat ile düzeltilir. Bunun haricindeki eğrilikler normal kabul edilir ve ameliyat gerekmez Saygılarımla

21 Nisan 2020 23:33