DM
Soru Sahibi
24 Aralık 2020 03:58

Penis büyütme

Hocam merhabalar yaşım 22, boyum 1.76 ve kilom 75. Penis boyum yaklaşık *** *** ** cm ve ince. Penis kökünden yağ aldırma ve kalınlık için çevresine yağ enjekte ameliyatlarını olmayı düşünüyorum. Yan etkisi var mıdır ? Herhangi bir problem olur mu ? Ve son olarak fiyatları çok mu uçuk ? Cevaplarsanız sevinirim. Çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

murta bey, şikayetinizin çözümü ve ne yapabileceğimi anlamak için muayene etmem şart fakat büyütme op. yapılabilir

24 Aralık 2020 08:40