AT
Soru Sahibi
17 Kasım 2020 09:55

Penis büyütme

selam. Bundan 3,4 sene evel penisim agri yapti , doktorun verdigi hapi kullandiktan sonra agri gitti ama penisim kücüldü vede egrilik oldu , ameliyatla düzeltilebilirmi vede tekrar büyütme sansim varmi ,eger büyütme sansim varsa maliyeti ortalama nekadar olabilir.bilgilendirirseniz memnun olurum, simdiden bilginiz icin tesekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

talip bey, tabi büyütme işlemi yaptırabilirsiniz, sizi bilgilendirmek ve yapılacakları işler planlamam için öncelikle sizi muayene etmem gerek

17 Kasım 2020 10:30