tm
Soru Sahibi
12 Mart 2019 18:14

PENİS AĞRIS ŞİKAYETİ

İyi günler hocam, 30 yaşındayım. Benim şikayetim geceleyin yattıktan 4-5 saat sonra penisin sertleşmesi ve tuvaletimi yapana kadar o şekilde kalması. Buda penis gövdesinde ( özellikle kökünde) ağrıya sebep oluyor. Az bir idrar yaptıktan sonra tekrar uyuyorum. 3-4 saat sonra aynı şikayetler tekrar oluyor. İdrarı da biraz bekleyerek ve az miktarda yapıyorum. Gün içinde bu sertleşme şikayetim olmuyor ancak ara ara zonklama- sızı şeklinde baskı oluyor penis gövdesinde ve testislerde. NOT: 3 ay öncesine kadar 10 saat bile yatakta kalsam tuvaletim gelmezdi yada gelse bile bu şekilde sürekli sertleşmeye ve ağrıya sebep olmazdı. Bu şikayetlerin sebebi ne olabilir hocam?

1 cevap
Cevaplar (1)

Gecmis olsun. Idrar yolunuza kamera ile bakmak gerekebilir. Muracaat ederseniz ilgilenirim. Sevgiler

13 Mart 2019 10:39