ET
Soru Sahibi
13 Mart 2015 16:39

Patoloji Raporu değerlendirmenize ihtiyacım var

Gece terlemesi sırt ağrısı ve kanlı balga şikayeti ile dr. gittim ve ilaçli tomografide sağ ust lobda lezyon görüldü buna istinaden bronkoskopi yapıldı.Pataloji raporum çıktı fakat dr göremedim randevu alıp gidicem değerlenidriseniz sevinirim. TANI:Sağ akçiğer üst lob lavaj yayma hemorajik zeminde makroflar, Bronş epitelleri polimorf ve lenfositler Tanı ( ICD-0) Histolojik)

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dilek Erdem
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

İltihabi görünümler var ancak doktorunuzun değerlendirmesi gerekir

18 Mart 2015 11:10