AE
Soru Sahibi
19 Nisan 2012 13:45

pankreas iltihabı

Ömer Bey merhabalar ben size bu maili mersinden yazıyorum ben sizden eniştem için bize yardımcı olmanızı isteyeceğim. kendisi şubat ayından bu yana rahatsız. bunun öncesi de var ama son rahatsızlığından bu yana bir türlü iyileşemedi 21 gün Adana da yoğun bakımda yattı rahatsızlığı ne bizde tam olarak bilemiyoruz. sanırım pankreasında sorun var. pankreasta iltahaplanma oluyor ve sıvı akışı oluyor bu sıvı akışı zamanla birikerek kistleşme yapmış ve 12-13 cm e kadar büyümüş çoğalmış. şu anda da midesine baskı yapıyor yemek yiyemiyor kendisi 3 ayda 12 kilo verdi ve ağrıları geçmiyor.doktorlar birçok operasyonlar yaptı ve bir sonuç alınamadı şu anki doktoru da ameliyat yapılırsa riskli diyor ameliyattan sonra da bağırsakları tıkanma yapabilir tekrar ameliyat gerekebilir diyor. doktoru teyzeme dilerseniz başka doktora da danışın demiş . teyzem ve bizler çok çaresiziz ne yapmamız gerekiyor bilemiyoruz.bize yardımcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

öncelikle geçmiş olsun, hastalık ciddi, bunun tedavisi sadece üniversite hastanesinde yapılabilir, mersin veya çukurova üniversitesi genel cerrahi bölümüne götüreceksiniz selamlar dr mehmet çavuşoğlu özel metro hastanesi adana

24 Nisan 2012 11:02