CH
Soru Sahibi
5 Ağustos 2021 01:13

Panik bozukluk

Hocam selamlar bir sorum olacaktı da ben f41.0 panik bozukluk hastasiyim 2 yıla yakındır ve şu aralar selectra 200mg rexapin 5mg ve buspon 10mg kullanıyorum size sorum şu ki ben hava kuvvetleri veyahut deniz kuvvetleri sözleşmeli er olmak istiyorum ama bu durumum istediğim mesleklere engel midir .? Sanırım hava kuvvetlerinde silahlı çatışma vs yok kısacası stresli bir meslek değilmiş,sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba bu kurumların yönetmeliklerini bilmiyorum bunu ancak devlet hastanesinde çalışan hekimler bilebilir o yüzden onlara sormalısınız.

5 Ağustos 2021 07:26