CH
Soru Sahibi
28 Temmuz 2021 23:38

Panik bozukluk

PANİK BOZUKLUK ÇEPİZODİK PAROKSİSMAL ANKSİYETE Hocam merhabalar bende yukarıdaki yazdığım tanı mevcuttur ama benim bekçi, sözleşmeli er olmama engel midir? Internetten baktigim kadarıyla a dilimi hastalıkları silahlı mesleklere engel değildir diyor ama benim tanı en hafif psikiyatrik rahatsızlık mıdır acaba? Kullandığım ilaçlar selectra 200mg reaxpin 5mg ve buspon 10mg.

1 cevap
Cevaplar (1)

Özelde çalıştığım için bu konudan uzağim. Devlette çalışan arkadaşlar bilir onlara sorun daha iyi olur.

18 Ağustos 2021 08:56