CY
Soru Sahibi
4 Haziran 2021 21:58

Panik atak

Hocam selamlar ben 1.5 senedir panik atak ve anksiyete hastasiyim selectra buspon ve rexapin kullanıyorum size sorum şu ki ben deniz kuvvetleri piyadesi amfibi olabilir miyim yani hastalığım görev sırasında bi unsur teşkil eder mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Yiğit bey merhaba, Her devlet kurumunun ayrı bir yönetmeliği var. Bu konuda sizi heyet değerlendirecektir. Heyet de o yönetmeliğe göre bir karar verecektir. O yüzden net bir cevap veremiyorum. Geçmiş olsun, Saygılarımla

7 Haziran 2021 22:14